Foreningens vedtægter kan ses her
Referat fra ordinær generalforsamling 30.10.16 kan ses her
Referat fra ekstra-ordinær generalforsamling 12.01.17 (valg af ny suppleant) kan ses her
Referat fra ordinær generalforsamling 01.10.17 kan ses her - og formandens beretning kan ses her

Den siddende bestyrelse består af:

Niels Erik Sander
Formand, kontaktperson og instruktøransvarlig
Mail: nielss@getitonliners.com



Jeanne Neumann

Bestyrelsesmedlem og kasserer

Mail: jeannen@getitonliners.com



Marianne Pedersen

Bestyrelsesmedlem og sekretær

Mail: mariannep@getitonliners.com



Lars Hendriksen

Bestyrelsesmedlem

Mail: larsh@getitonliners.com



Anette Luff Studsgaard

Bestyrelsesmedlem

Mail: anettes@getitonliners.com



Jette Andraes Nielsen

Bestyrelsesmedlem

Mail: jetten@getitonliners.com



Birthe Lytzen

Suppleant

Mail: birthel@getitonliners.com



Hanne Halgaard

Suppleant

Mail: hanneh@getitonliners.com




Revisor Sarah Nørgaard

Revisor suppleant Jette Jespersen